top of page

Klikasz i drukujesz

laserjet-p3015-series.gif
426fdw.jpg

HP P 3015 DN dupleks

Abonament od  27 zł miesięcznie netto

umowa tonerowo serwisowa

 • Drukarka laserowa monochromatyczna A4

 • Toner na żądanie na 5000-7000 wydruków a4@5% zadruku

 • dostawa tonerów min raz na 3 miesiące 

 • umowa tonerowo serwisowa w trakcie umowy 12-36 miesięcy

 • zakup tonerów - 2-3 tonery zamienniki rabat 10%, 4 i więcej 15 %

 • Kup Premium Toner CSO

 • Uzyskaj BEZPŁATNĄ konserwację drukarki (w zestawie części i robocizna)

 • Brak liczby stron lub długoterminowych umów

Abonament  od 39 zł miesięcznie netto

umowa tonerowo serwisowa

 • Urządzenie drukujące laserowe monochromatyczne A4

 • Toner na żądanie na 3000 wydruków a4@5% zadruku

 • dostawa tonerów min. raz na 3 miesiące 

 • umowa tonerowo serwisowa w trakcie umowy 12-36 miesięcy

 • zakup tonerów  - 2-3 tonery zamienniki rabat 10%4 i więcej 15 %

Katun-21web.gif
CopiersPrinters_img.jpg

Firma KATUN jest jednym z największych i najbardziej znanych na świecie producentów alternatywnych, kompatybilnych tonerów, bębnów oraz innych podzespołów do kopiarek oraz drukarek wielu producentów. Dzięki wiedzy i doświadczeniu zdobywanemu przez lata lat, Katun obsługuje ponad 14 000 klientów w 138 krajach.

O firmie

Marka Katun została założona prawie 40 lat temu w Minneapolis w Stanach Zjednoczonych. 
W ostatnich latach firma koncentruje się na zaopatrywaniu dystrybutorów i dealerów z całego świata w bardzo wysokiej jakości produkty, a także pozyskiwaniu nowych odbiorców. Nabyte doświadczenie oraz wdrożone procesy technologiczne w zakresie produkcji alternatywnych materiałów eksploatacyjnych sprawiły, iż obecnie produkty marki Katun są pod względem jakości i niezawodności jednymi z najlepszych na świecie i dorównują oryginalnym.

Firma Katun wytwarza oferowane przez siebie zamienniki we własnych fabrykach bądź zleca (podobnie jak Sharp czy Canon) ich wykonanie największym producentom światowym, na podstawie specyfikacji opracowanych we własnym laboratorium.

Poza produkcją, firma Katun prowadzi są także prace we własnych zakładach badawczych 
w zakresie wdrażania nowych rozwiązań i zwiększania jakości oferowanych produktów bez naruszania praw patentowych innych producentów.

Oferta

Katun dostarcza przede wszystkim szeroką gamę wysokiej jakości tonerów alternatywnych, czyli zamienników kompatybilnych z drukarkami laserowymi, kopiarkami i urządzeniami wielofunkcyjnymi niemalże wszystkich producentów. Ponadto w ofercie marki Katun znajdują się części zamienne do profesjonalnych urządzeń biurowych, a także inne akcesoria, jak zestawy narzędzi, specjalistyczne smary, odkurzacze oraz inne przedmioty, których potrzebują technicy aby zapewnić znakomitą obsługę profesjonalnego wyposażenia.

Firma Katun oferuje swoje produkty pod Markami: Katun® Performance™, Katun® Business Color, Media Sciences® oraz Katun® Access™.

Wady i zalety

Najmocniejszą stroną firmy Katun jest ciągłe podnoszenie jakości tonerów. Nieustające prace badawcze i testy na wszystkich etapach produkcji zapewniają jakość oryginalnych produktów pod względem wydajności czy odwzorowania kolorów, co jest szczególnie ważne przy profesjonalnym zastosowaniu drukarek.

Katun wykorzystuje precyzyjny, opary na standardzie armii USA, system kontroli jakości. Pozwala to zaoferować klientom na całym świecie doskonałe produkty, o ciągle rosnącej jakości, 
a cenie znacząco niższej od oryginału. Produkty marki Katun, są poddawane testom w oparciu o liczne normy techniczne, mające zagwarantować najwyższą jakość i wydajność. Katun posiada certyfikaty międzynarodowych organizacji, takich jak ISO, ASTM czy ISTA.

Jednym z priorytetów firmy jest także ekologiczna produkcja i dbanie o środowisko. Firma Katun posiada własny program recyclingowy, któremu poddaje wszelkie materiały niewykorzystane 
w procesie produkcji. Niewątpliwie, o jakości produktów świadczy nieustające zadowolenie nawet najbardziej wymagających klientów, którzy zdecydowali się użyć zamienników firmy Katun. 

Dla polskich klientów, którzy chcieliby zapoznać się z marką i produktami Katon pewnym utrudnieniem może być brak strony producenta w języku polskim. Pomimo, iż firma Katun jest od dłuższego czasu dostępna na polskim rynku wciąż jest marką mało znaną, a w Internecie można znaleźć tylko nieliczne informacje i opinie o jej produktach.

Powodzeniem dotrzymują jakości produktom oferowanym przez producentów profesjonalnego sprzętu biurowego. Przy wyborze tonerów do drukarek i kopiarek warto wziąć pod uwagę produkty firmy Katun, aby samemu przekonać się o ich wysokiej jakości.

bottom of page