top of page
wakacyjna oerta 2021ss.jpg
banner-931x121-biel-button.png

Zamki elektroniczne na kody to innowacyjny produkt, z którym coraz częściej spotykamy się w obiektach noclegowych. Urządzenia te stały się wygodnym rozwiązaniem dla właścicieli apartamentów, domków letniskowych, czy mieszkań, ale również dla samych wynajmujących.

Dlatego też, aby jeszcze bardziej zautomatyzować obiekty, Booking Lock wyszedł naprzeciw oczekiwaniom klientów zarządzających nieruchomościami i stworzył opcję integracji zamków z systemami do rezerwacji hotelowych.

Od 1 stycznia 2020 roku istnieje możliwość integracji naszych zamków z jednym z najpopularniejszych systemów w branży hotelarskiej, czyli firmą Hotres. Opcja integracji zamków z systemami rezerwacyjnymi jest odpowiednim rozwiązaniem dla właścicieli, którzy chcą administrować obiektami w jednym miejscu poprzez panel Channel Managera.

Booking-Lock_Hotres-1.png

Współcześnie nowoczesne technologie coraz częściej są obecne w naszym codziennym życiu. Dzięki wygodzie
i udogodnieniom, które wprowadzają, są ułatwieniem dla każdego użytkownika. Jednym z takich rozwiązań są zamki elektroniczne, który stały się alternatywą dla tradycyjnych zamknięć. Obecnie nie potrzebujemy już zwykłych kluczy do otwierania drzwi, a wystarczy nam np. kod PIN. Zamki elektroniczne znajdują szerokie zastosowanie w systemach kontroli obiektów hotelowych, biur, mieszkań na wynajem, czy prywatnych lokalach. Tego rodzaju zamknięcia są komfortowe i bezpieczne, dlatego też mogą być odpowiednie dla małych, jak i dużych obiektów.

bookinglock-door.jpg
porównanie-klamek_duze.jpg
Kompleksowe zarządzanie dostępem do lokali na wynajem

Jeśli chodzi o hotele lub inne nieruchomości na wynajem krótkoterminowy, zamki na kody pozwalają zredukować lub całkowicie wyeliminować obsługę recepcyjną. W ten sposób możemy zmniejszyć wydatki związane
z zatrudnieniem osoby do wydawania kluczy, co jak wiadomo bywa kosztowne. System taki jak Booking Lock pozwala na zdalne zarządzanie dostępem do lokali, niezależnie od ich lokalizacji. Umożliwia on przydzielanie kluczy w postaci kodu do zamka, który wysyłany jest do gościa sms-em. Wynajmujący mogą wtedy rozpocząć pobyt o dowolnej porze, a my oszczędzamy czas, który musielibyśmy poświęcić, aby dostarczyć klucze. Dzięki wirtualnemu zarządzaniu obiektem właściciel ma możliwość monitorowania wejść nie tylko gości, ale również współpracowników lub podwykonawców, jak np. sprzątaczka czy hydraulik.

bottom of page