Kupują taniej!

Jeśli kupiłeś tusz, toner lub bęben, zamiennik czy oryginał w firmie Fotocase.pl to możesz korzystać z licznych rabatów w sklepie rabatowym.

Możesz kupować produkty nawet do 15% taniej.

Sprawdź jak to zrobić! Sprawdź jakie to proste! Poniżej wybrany asortyment.

Korzyści

KORZysci.png

Wzrost wydajności dzięki równoległej pracy

Podczas gdy SaldeoSMART pracuje nad odczytywaniem faktur, pracownik może zajmować się innymi zadaniami, np. obsługą klienta, przygotowaniem deklaracji. W ten sposób jednocześnie wykonywane są dwie czynności, co bez pomocy programu nie byłoby możliwe.

PRACUJE_Z_SALDEOSMART_www_R-B.png

Przyspieszenie i usprawnienie procesu wprowadzania faktur kosztowych

program pozwala na wprowadzenie do programu księgowego większej ilości dokumentów w krótszym czasie

Oszczędność czasu

Praca na skanach pozwala uniknąć konieczności sięgania po dokumenty papierowe i sprawdzania czy wprowadzone dane zgadzają się z wersją papierową.

Redukcja kosztów związanych z wprowadzaniem dokumentów

Korzystanie z systemu automatycznego odczytywania dokumentów przyspiesza pracę księgowego. Pozwala to na obniżenie kosztów związanych z wprowadzaniem dokumentów, co w skali roku daje duże oszczędności.

Uporządkowane archiwum dokumentów

Firma, biuro rachunkowe oraz jego Klienci zyskują dostęp do uporządkowanego i przejrzystego elektronicznego archiwum dokumentów. Dzięki temu odnajdywanie potrzebnych informacji jest znacznie szybsze. Dodatkowo Klienci biura nie muszą dzwonić do niego za każdym razem, gdy potrzebują jakiejś informacji z przekazanego do biura dokumentu księgowego.

zadowolona-ksiegowa-web.gif