top of page

Acerca de

This is your About page. This space is a great opportunity to give a full background on who you are, what you do and what your site has to offer. Your users are genuinely interested in learning more about you, so don't be afraid to share personal anecdotes to create a more friendly quality.

Every website has a story, and your visitors want to hear yours. This space is a great opportunity to provide any personal details you want to share with your followers. Include interesting anecdotes and facts to keep readers engaged.

 

Double click on the text box to start editing your content and make sure to add all the relevant details you want site visitors to know. If you're a business, talk about how you started and share your professional journey. Explain your core values, your commitment to customers and how you stand out from the crowd. Add a photo, gallery or video for even more engagement.

CRM

Posiadamy nowoczesny system CRM do zarządzania sprzedażą i monitorowania komunikacji handlowej w chmurze.

Platforma B2B

Dostęp do informacji i efektywne działanie są jednymi z kluczowych elementów sprawnej współpracy. Platforma B2B pozwala na szybkie i efektywne składanie zamówień jak i na dostęp do wszystkich niezbędnych informacji. Towar jest wysyłany z naszego magazynu centralnego.

Partnerskie relacje

Oferujemy pełne wsparcie przed- i posprzedażowe, a nasi opiekunowie nieustannie dbają o skuteczną komunikację. Efektywna komunikacja to istotny element długofalowej współpracy i korzystnych relacji.

Wsparcie marketingowe

Wraz z typowo handlową działalnością oferujemy naszym partnerom dodatkowe działania marketingowe.

Zapraszamy do współpracy
Jesteś na rencie lub chciałbyś dorobić do swojego budżetu? Jesteś osobą niepełnosprawna i ze względu na bariery i ograniczenia MOŻESZ WYKONYWAĆ PRACĘ WYŁĄCZNIE Z DOMU! Praca dodatkowa u nas jest dla Ciebie. Warunek, możesz rozmawiać przez telefon i swobodnie operować z klawiaturą komputera! Masz dostęp do internetu. Podtrzymywać relacje z naszymi klientami. Czas pracy jest elastyczny Przeważnie rozmawiamy z klientami biznesowymi w godzinach ich pracy czyli od godz 7.00 do 16-17 godz.  Nic nie "wciskamy".  Działamy na rynku od prawie 10 lat. Materiały eksploatacyjne do drukarek, jak i drukarki oraz papier ksero to nasz podstawowy produkt. Towar dostarczany jest z magazynu centralnego naszej firmy firmą kurierską.

Nasza Centrala vPBX Biznes to najnowocześniejsze rozwiązania teleinformatyczne dostępne dla wszystkich, wystarczy dostęp do szybkiej sieci internetowej.
Do dyspozycji partner otrzymuje cyfrowy aparat telefoniczny z dwoma aktywnymi numerami oraz laptop z aktywną aplikacją CRM. Oba urządzenia należy tylko podłączyć do szybkiego internetu. 

Atrakcyjne warunki handlowe

Oferujemy atrakcyjne rabaty hurtowe w odniesieniu do rzeczywistych cen rynkowych. Oferta jest stale aktualizowana i weryfikowana w celu utrzymania marżowości na prezentowanych produktach.

Let's Work Together

print klawiatura mala 3ss.jpg

Kontakt: Ryszard Gruszczyński,

email: info@fotocase.pl

Rozmowa kwalifikacyjna
Pewni businesswoman
bottom of page