top of page

Acerca de

WSPÓŁPRACA B2B

Zostań partnerem handlowym

CRM

Posiadamy nowoczesny system CRM do zarządzania sprzedażą i monitorowania komunikacji handlowej w chmurze.

Platforma B2B

Dostęp do informacji i efektywne działanie są jednymi z kluczowych elementów sprawnej współpracy. Platforma B2B pozwala na szybkie i efektywne składanie zamówień jak i na dostęp do wszystkich niezbędnych informacji. Towar jest wysyłany z naszego magazynu centralnego.

Partnerskie relacje

Oferujemy pełne wsparcie przed- i posprzedażowe, a nasi opiekunowie nieustannie dbają o skuteczną komunikację. Efektywna komunikacja to istotny element długofalowej współpracy i korzystnych relacji.

Wsparcie marketingowe

Wraz z typowo handlową działalnością oferujemy naszym partnerom dodatkowe działania marketingowe.

Zapraszamy do współpracy
Jesteś na rencie lub chciałbyś dorobić do swojego budżetu? Jesteś osobą niepełnosprawna i ze względu na bariery i ograniczenia MOŻESZ WYKONYWAĆ PRACĘ WYŁĄCZNIE Z DOMU! Praca dodatkowa u nas jest dla Ciebie. Warunek, możesz rozmawiać przez telefon i swobodnie operować z klawiaturą komputera! Masz dostęp do internetu. Podtrzymywać relacje z naszymi klientami. Czas pracy jest elastyczny Przeważnie rozmawiamy z klientami biznesowymi w godzinach ich pracy czyli od godz 7.00 do 16-17 godz.  Nic nie "wciskamy".  Działamy na rynku od prawie 10 lat. Materiały eksploatacyjne do drukarek, jak i drukarki oraz papier ksero to nasz podstawowy produkt. Towar dostarczany jest z magazynu centralnego naszej firmy firmą kurierską.

Nasza Centrala vPBX Biznes to najnowocześniejsze rozwiązania teleinformatyczne dostępne dla wszystkich, wystarczy dostęp do szybkiej sieci internetowej.
Do dyspozycji partner otrzymuje cyfrowy aparat telefoniczny z dwoma aktywnymi numerami oraz laptop z aktywną aplikacją CRM. Oba urządzenia należy tylko podłączyć do szybkiego internetu. 

Atrakcyjne warunki handlowe

Oferujemy atrakcyjne rabaty hurtowe w odniesieniu do rzeczywistych cen rynkowych. Oferta jest stale aktualizowana i weryfikowana w celu utrzymania marżowości na prezentowanych produktach.

Pracujmy razem 

print klawiatura mala 3ss.jpg

Kontakt: Ryszard Gruszczyński,

email: info@fotocase.pl

Rozmowa kwalifikacyjna
Pewni businesswoman
bottom of page